Strona Główna
Aktualności
Statut
Zapytania ofertowe
Nasi Partnerzy
Punkty Przedszkolne>
Dla Rodziców
Dla Nauczycieli
Galeria
Kontakt
Klonowo

KASZTANY WITAJĄ JESIEŃ, OSÓWKA 26.10.2013r.
 


Pasowanie na Przedszkolaka
 
25 października odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Dzieci przedstawiły krótki program artystyczny, następnie przed zaproszonymi gośćmi złożyły przysięgę. Pasowania dokonała P. Koordynator Maria Wojciechowska. Słodki poczęstunek zapewnili rodzice.


 
 

Dzień Edukacji Narodowej
 
Dzieci z naszego Punktu wzięły udział w apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Z zaciekawieniem oglądały przygotowane przez starszych kolegów przedstawienie. Następnie wręczyły swojej pani kwiatki.


 
 

Urodziny Zosi
 
 
 

Dzień Chłopaka
 
30 września w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Tego dnia wspólnie z dziewczynkami złożyłyśmy chłopcom życzenia. Dziewczynki wręczyły chłopcom laurki, które same wykonały. Następnie odbyły się gry i zabawy, przy których wszyscy świetnie się bawili. Nie zabrakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci, którzy zapewnili rodzice.


 
 

Urodziny Wiktorii
 
W naszym Przedszkolu urodziny każdego dziecka są bardzo ważnym, wyjątkowym dniem. Przygotowujemy wspólnie kartkę urodzinową, śpiewamy „Sto lat” a także składamy życzenia.


 
 

Ustalamy zasady
 
Wspólnie z grupą przygotowaliśmy Kodeks przedszkolaka. Zawiera on zasady, jakich należy przestrzegać w naszym przedszkolu. Dzieci, na koniec przypieczętowały go odciskiem swojej dłoni.


 
 

Zakończenie roku
 
28 czerwca w NPP w Klonowie odbyło się uroczyste zakończenie roku. Dzieci przedstawiły krótki program artystyczny, następnie otrzymały dyplomy oraz nagrody za konkurs „Piękny Toruń”, natomiast rodzice otrzymali podziękowanie za współpracę. Później miał miejsce wspólny poczęstunek oraz zabawy przy muzyce.


 
 

Wyjazdu do Torunia
 
 
 

Dzień Rodziny
 
Dnia 31 maja w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Święto Rodziny. Dzieci przedstawiły krótki występ artystyczny oraz wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Po przedstawieniu i słodkim poczęstunku wspólnie z rodzicami wzięły udział w zabawach taneczno-ruchowych.


 
 

Z wizytą w szkolnej bibliotece
 
Udaliśmy się z dziećmi w odwiedziny do szkolnej biblioteki. Przedszkolaki były bardzo zaciekawione, jak wygląda to miejsce w szkole. Z wielką fascynacją przeglądały różne książki na regałach od bajek po encyklopedie.


 
 

Dzień Kobiet w przedszkolu
 
W tym dniu, chłopcy obdarowali dziewczynki wykonanymi przez siebie kartkami. Natomiast rodzice przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich. Na koniec przygotowaliśmy wspólnie kartki z życzeniami dla mam.


 
 

Dzień Babci i Dziadka
 
Dnia 26 stycznia 2013 r. o godzinie 10.00 nasz Punkt Przedszkolny odwiedzili zaproszeni goście - Babcie i Dziadkowie. Dzieci przedstawiły krótki program artystyczny, wręczyły Dziadkom i Babciom Ordery Uśmiechu w podzięce za uśmiech i ich dobre serce. Zarówno dla Dziadków, jak i dla dzieci był to dzień pełen wzruszeń. Słodki poczęstunek dla Gości przygotowali Rodzice.


 
 

Zabawa Choinkowa
 
W SP w Klonowie odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci szkolnych.Dzieci z NPP w Klonowie również wzięły w niej udział. Wspólnie z całą społecznością szkolną i rodzicami obejrzały przedstawienia przygotowane przez starszaków. Czekając na Mikołaja razem ze starszymi kolegami, nauczycielami, oraz rodzicami bardzo wesoło spędziły czas tańcząc.


 
 

Zabawy na śniegu - 08.01.2013
 
Dzieci bardzo chętnie biorą udział w zabawach ruchowych, wybraliśmy się więc na dwór, by mogły się wyszaleć. Korzystając z przychylnej pogody, mogliśmy pobawić się w berka oraz wspólnie ulepiliśmy bałwana.Stolik interaktywny - SMART
 

Czytanie bajek
 
W NPP w Klonowie rodzice bardzo zaangażowali się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom”. Chętnie odwiedzają nasz Punkt i czytają dzieciom bajki, baśnie czy wiersze. Przedszkolaki z dużym skupieniem słuchają oraz oczekują „kolejki” swojego rodzica.Jasełka
 
Dnia 20 grudnia 2012 r. w Szkole Podstawowej w Klonowie odbyły się jasełka, którym przyglądały się także dzieci z NPP w Klonowie wraz z rodzicami i wychowawczynią.

Po obejrzeniu przedstawienia, przedszkolaki udały się do sali, gdzie dowiedziały się o tradycjach świątecznych. Otrzymały upominki od „Świętego Mikołaja” oraz wspólnie z rodzicami odśpiewały kolędę i podzieliły się opłatkiem.


 
6.12.2012 r. NPP w Klonowie odwiedzili Harcerze z Publicznego Gimnazjum w Zbójnie wraz z Opiekunami - P. Barbarą Prądzyńską i P. Grzegorzem Brzezińskim. Przybyli Oni wraz z upominkami, jakie zebrali podczas zbiórki zabawek dla przedszkoli z okazji mikołajek